Фельдшер

з/п не указана

Откликнуться
Вы откликаетесь на вакансию в другой стране

Страна размещения вакансии — Украина.

В резюме не указано, что вы готовы туда переехать.

Все равно откликнутьсяНе откликаться

У вас слишком много избранных вакансий. Вам нужно удалить ненужные вакансии из списка избранного, чтобы добавить ещё одну.

Удалить самую старую вакансию и добавить эту

Отменить

Требуемый опыт работы: 1–3 года

Полная занятость, полный день

Фельдшер виконує щозмінний перед рейсовий та після рейсовий медичні огляди водіїв автотранспортних засобів і медичне обслуговування працівників підприємства у межах своїх обов¢язків .

Веде Журнал щозмінного перед рейсового та після рейсового медичних огляди водіїв.

У разі необхідності надає першу невідкладну медичну допомогу працівникам підприємства.

Слідкує за наявністю необхідних медикаментів та перев'язувальних матеріалів, подає заявки на їх придбання .

Контролює своєчасне проходження медичного огляду працівниками підприємства згідно з вимогами Положення про медичний огляд працівників певних категорій.

Володіє прийомами реанімації, вміє надати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, механічній асфіксії, анафілактичному шоці, опіках, відмороженні, алергічних станах.

Здійснювати медичні огляди інших працівників за направленням адміністрації підприємства.

ПОВИНЕН ЗНАТИ:

Чинне законодавство України про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я; права, обов’язки та відповідальність сестри медичної; нормальну та патологічну анатомію та фізіологію людини; сучасні методи лабораторного, рентгенологічного, ендоскопічного та ультразвукового обстеження, лікування хворих; особливості спостереження і догляду за хворими в гарячці, з порушенням стану органів дихання, кровообігу, травлення, сечових органів тощо; маніпуляції у відповідності з профілем роботи; фармакологічну дію найбільш поширених лікарських речовин, їх сумісність, дозування, методи введення; методики дезінфекції та стерилізації інструментарію та перев’язувальних засобів; організацію санітарно-протиепідемічного та лікувально-охоронного режимів; основні принципи лікувального харчування; правила безпеки під час роботи з медичним інструментарієм та обладнанням; правила оформлення медичної документації; прийоми надання першої та невідкладної медичної допомоги, антиалкогольне законодавство, сучасну літературу за фахом; санітарні норми і інструкції; правила охорони праці, виробничої санітарії, нормативні та законодавчі акти з охорони праці та пожежної безпеки; кращий досвід роботи за професією у закладах охорони здоров’я; норми ділової поведінки та етики професійних відносин; правила внутрішнього трудового розпорядку.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

На посаду фельдшера призначається особа:

Яка має неповну вищу освіту (молодший спеціаліст) або базову вищу освіту (бакалавр) за напрямком підготовки “Медицина”, “Лікувальна справа" .Спеціалізація за профілем роботи. Стаж роботи.

Адрес

Прилуки, улица Дружбы Народов, 44
­
Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Вакансия опубликована 13 марта 2018

Вакансии из других профобластей